Forsberg zůstává v Nashville Predators

Tento 27letý forvard je v poslední sezóně šestileté smlouvy na 36 milionů dolarů (průměrná roční hodnota 6 milionů dolarů) a může se stát neomezeným nezávislým hráčem, což vyvolalo domněnky, že by ho Predators mohli vyměnit před vstupem do NHL. Splatnost obchodu v 15 hodin ET v pondělí. hokejová výstroj

Nashville Predators zůstávají přesvědčeni, že budou moci znovu podepsat Filipa Forsberga, ale chápou, že neexistují žádné záruky.

Forsberg má za sebou nejúčinnější období NHL, když ve 49 zápasech zaznamenal 58 faktorů (33 gólů, 25 asistencí). Jeho kariérní maximum v počtu bodů v NHL je 64, dosažené dvakrát v letech 2015-16 (82 zápasů) a 2017-18 (67 zápasů), stejně jako jeho následující gól jistě ustanoví nové kariérní maximum v počtu gólů vstřelených v osamocení. sezóna.

Forsberg, kterého Predators získali výměnou s Washington Capitals za Martina Erata a Michaela Lattu 3. dubna 2013, zahájil svou NHL s Nashvillem o 11 dní později. Ve skutečnosti odehrál 546 videoher NHL a také skončil 19. března vedoucím franšízy, když vstřelil svůj 211. gól při výhře Predators 6:3 proti Torontu Maple Leafs v Bridgestone Areně. V počtu pomáhá 5. místo (232).

Poile tvrdil, že obě strany zůstanou mlčky pracovat na nové dohodě. Přesto si Poile nemůže být jistý, že Forsberg bude určitě znovu podepsán.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *